When I Fly Towards You

When I Fly Towards You izle

★ 8.8 2023 1 Sezonlar DramKomedi

When I Fly Towards You (2023) — Dram, Komedi. When I Fly Towards You, Xtream Code üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Fragmanı izle

When I Fly Towards You konusu nedir?

Set off by a sweet chance encounter, 16-year-old Su Zaizai finds herself helplessly drawn to Zhang Lurang — her smart, charming yet distant schoolmate.

Son bölüm

S1 · Bölüm 24 — When I Fly Towards You · 2023-06-29

In a heartfelt moment, Lurang poses a significant question to Zaizai. On their wedding day, they reflect on their beautiful journey together.

Türler
Dram, Komedi
İlk yayın
2023-06-13
Puan
★ 8.8 / 10

Başroldekiler

  • Zhou Yiran Zhang Lurang
  • Zhang Miaoyi Su Zaizai
  • Jiang Zhinan Jiang Jia
  • Bian Tianyang Gu Ran
  • Guo Zhe Guan Fang

Xtream Code üzerinde When I Fly Towards You nasıl izlenir

Xtream Code üzerinde When I Fly Towards You izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

When I Fly Towards You izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — Xtream Code zaten When I Fly Towards You içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads