John Waite - The Hard Way

Гледајте John Waite - The Hard Way онлајн

★ 5.8 2022 91 мин ДокументарниМузички

John Waite - The Hard Way (2022) — Документарни, Музички. Гледајте John Waite - The Hard Way онлајн на Xtream Code у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је John Waite - The Hard Way?

JOHN WAITE: THE HARD WAY is an intimate glimpse of the 80s rock icon John Waite as he reflects on his storied five-decade career. From pioneer rock-video band The Babys in the 1970s to his breakthrough as a solo artist and one of the first stars of the MTV era, to his time fronting supergroup Bad English, Waite has produced more than a dozen Top 40 and rock hits throughout the 70s, 80s, and 90s, with total sales of approximately 10M copies, including his iconic No. 1 hits "Missing You" and "When I See You Smile."

Жанрови
Документарни, Музички
Премијера
2022-12-06
Оцена
★ 5.8 / 10

Главне улоге

  • John Waite

Како гледати John Waite - The Hard Way на Xtream Code

Гледање John Waite - The Hard Way на Xtream Code траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Почните да гледате John Waite - The Hard Way данас

Не чекајте датум премијере — Xtream Code већ има John Waite - The Hard Way, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads