Satyanweshi Byomkesh

Δείτε το Satyanweshi Byomkesh online

★ 6.0 2019 102 λεπτά Μυστηρίου

Satyanweshi Byomkesh (2019) — Μυστηρίου. Δείτε το Satyanweshi Byomkesh online στο Xtream Code σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Περί τίνος είναι το Satyanweshi Byomkesh;

Based on the novel Magno Mainak by Sharadindu Bandyopadhyay, the film portrays the iconic Bengali detective Byomkesh Bakshi along with his friend Ajit Bandyopadhyay as he investigates the murder of a Pakistani spy named Heena Mallick. He begins the investigation at the request of a political leader, Mr. Santosh Samaddar, who was a close friend of Heena's parents and had given her shelter after her parents' death. Will Byomkesh succeed?

Είδη
Μυστηρίου
Κυκλοφορία
2019-10-02
Σκηνοθεσία
Sayantan Ghosal
Βαθμολογία
★ 6.0 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Parambrata Chatterjee Satyanweshi Byomkesh
  • Rudranil Ghosh Ajit Bandyopadhyay
  • Anjan Dutt Ravi Burma
  • Gargee RoyChowdhury Sukumari Chowdhury
  • Sumanta Mukherjee Minister Santosh Samadder
  • Suprobhat Das Uday

Πώς να δείτε το Satyanweshi Byomkesh στο Xtream Code

Το να δείτε το Satyanweshi Byomkesh στο Xtream Code παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Satyanweshi Byomkesh σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το Xtream Code έχει ήδη το Satyanweshi Byomkesh καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads